Dezenfeksiyon Uygulamaları

Dezenfeksiyon Uygulamaları


Ortam dezenfeksiyonu ULV cihazı ile mekan içerisinde yapılır. ULV cihazı ile dezenfektan, her yüzeye gelecek şekilde püskürtülür. Dezenfeksiyonun kuruması için 1 – 2 saat beklenir ve sonrasında ortam dezenfeksiyonu yapılan alan kullanıma açılır. İşlem sonrasında ortam dezenfekte alanı mikroorganizmalardan korunacaktır.

Ofis, Konut, Apartman, Villa Ortam Dezenfeksiyonu

Günün tümüne yakın zaman dilimini iş yerleri veya evlerimizde geçirmekteyiz. Bundan dolayı; ofis, konut, apartman, villa gibi alanların hijyenik ve steril olması çok önemli bir konudur. Hastalıklara sebebiyet veren mikroorganizmalar artık sadece kış aylarında değil, yılın her ayında görülebilmektedir. Bu mikroorganizmaların gün geçtikçe çabuk üreyebilen ve dirençleri yükselmiş olduğu da aşikardır. Bu mikroorganizmaların direncinin yükselmesi daha çok ürün kullanmamıza sebep olmaktadır. Son teknoloji ve uygun maddeler ile yaptığımız ortam dezenfeksiyonu sayesinde bu hastalık yapıcı özelliğe sahip mikroorganizmaları yok etmekte ve hayat kalitenizin yükselmesini sağlamaktayız. Bağışıklık sistemi yetişkin bireylere göre daha zayıf olan yaşlı, hasta ve bebeklerin bulunduğu ortamların dezenfekte edilip steril hale getirilmesi asla ihmal etmemeniz gereken bir süreçtir. Ortam dezenfeksiyonu hizmeti; yaşam kalitesinin artırılması ve sağlıklı günler geçirmek için her ay yaptırılmalıdır. Türkiye'de bütün illerde hizmet vermekteyiz, dezenfeksiyon uygulaması için ilaclat.com ile iletişime geçebilirsiniz.

Eğitim Kurumları Ortam Dezenfeksiyonu

Öğrencilerin, öğretmenleri ve diğer eğitim kurumu çalışanlarının hijyenik bir ortamda bulunmaları önemlidir. Sınıflar, tuvaletler, kantinler, kapalı dinlenme alanları, yemekhanelerin her ay ortam dezenfeksiyonu yapılması gerekmektedir. Gözle görünmeyen patojen ve mikroorganizmaların üremesini ve çoğalmasını önlemek için ortam dezenfeksiyonu ihmal edilmemelidir. Dezenfeksiyon sayesinde çocuklarımız daha sağlıklı ve hijyenik bir ortama kavuşurlar. Ortam dezenfeksiyonunun ilaçlama ile hiçbir ilgisi yoktur. İlaçlama gözle görünen haşere ve benzeri hayvanlara yapılırken, ortam dezenfeksiyonu hasta edici gözle görünmeyen mikroorganizmalara uygulanır. Ayda bir tekrarlanması uygundur. Türkiye'de bütün illerde hizmet vermekteyiz, dezenfeksiyon uygulaması için ilaclat.com ile iletişime geçebilirsiniz.

Toplu Taşıma Araçlarında Ortam Dezenfeksiyonu

Toplu taşıma araçları günlük yaşamda milyonlarca kez kullanılır. Toplu halde yolculuk yapılmasındaki en ciddi problemlerin başında, bulaşıcı hastalıklara maruz kalmak gelir. Bunun sebebi milyonlarca kişinin temas ettiği noktalara veya oturduğu koltukları bizimde kullanıyor olmamızdır.Tramvay, metro, otobüs, taksi, vapur, teleferik, tren, minibüs, dolmuş gibi toplu taşıma araçlarının her ay temas edilen noktalardan, oturulan alanlara kadar ortam dezenfekte edilmesi gerekmektedir.Yapılacak ortam ve hava dezenfektesi ile mikro organizmalar öldürülür, sağlıklı bir yolculuk yapılır. Türkiye'de bütün illerde hizmet vermekteyiz, dezenfeksiyon uygulaması için ilaclat.com ile iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Ara(0850) 303-5181
28 ms