Neden Kurumsal Haşere Kontrol Hizmeti Almalısınız?

Hepinize sevimli gelmeyen bir sektörden "haşere kontrol hizmetleri sektörü"nden sizlere bildiriyorum. Evet haşerelere fobisi olan da var, kişisel olarak bu zararlılardan çekmiş olanlar da var aranızda biliyoruz.
 

Haşereler itibar kaybınıza neden olmasın.

Sadece sağlık açısından sorun olarak görüyor değiliz bu canlıları. Haşereleri itibar sorunu da ediyoruz. Haşere gördüğümüzde o ortamın temizliğinden de şüphe ediyoruz. Çoğunlukla temizlikle ilgili sorunlardan kaynaklanmaz haşere üremesi. Onların doğasını işgal ettiğimiz için üreme içgüdüleriyle birlikte eğer uygun ortam ve şartları bulurlarsa ciddi popülasyon oluşturabilirler. Gelişen hizmet anlayışıyla da günümüzde sorun olmaktan çıkmışlardır. Hizmet alarak her çeşit haşere sorunundan kurtulabilirsiniz.


 

Sadece sorun çözmek yetmez. Denetimlerdeki sorumluluklarınızı da düşünüyoruz.

Şirketlerde haşere kontrolü ise yasal mevzuatlara uyum açısından çok önemlidir. Denetimlerde sadece hizmet denetlenmez. Hizmetin sunuluşuyla ilgili dokümantasyon da ciddi oranda denetlenmektedir. Bu konuya yıllardır verdiğimiz özen ve ilgiyle çok farklı bir bakış açısı geliştirdik. Aldığınız hizmetin tüm detaylarını yazılım üzerinden görebildiğiniz gelişmiş bir yazılım markamız var. Digipest Kontrol ile sizlere sunduklarımızı da bu yazıda görselleştirmeye çalıştık. 

Hizmeti alıyorum. Peki takip edebiliyor muyum?

Haşere kontrol sektöründe yapılan işlerin takibi çok önemlidir. Hizmet veren firma açısından da, hizmet alan müşteri açısından da bu verilerin kontrolü, ekipmanların takibinin iyi yapılması hizmeti "kaliteli" hale getirmektedir. Sonuç odaklı olmak kadar, yapılan işin net şekilde verilere dökülmesi denetimlerde de işleri kolaylaştırmaktadır. TSE denetimleri, BRC denetimleri, IFS denetimleri ve tüm kalite yönetim sistemi denetimlerine hazır bir şekilde girmek istemez miydiniz? Bu konudaki tüm sorumluluğu üzerinizden alacak sistemleri ekonomik şekilde tasarlayıp sizlere sunabiliriz.


 

Hızlı çözüm, etkili ve doğru raporlama ile hem daha az ürün kullanılır ve çevreye zarar verilmez hem de ekonomik bir hizmet alınmış olur. O yüzden işini yapan ve bunu doğru şekilde sizlere ulaştırabilen hizmetler günümüzde daha çok tercih edilir olmaktadır.

Kurumsal hizmetler sunan ilaclat.com olarak tüm ulusal projelerinizde sizlere % 100 şeffaflıkla hizmetler sunalım. Sistem raporlarımızı digipestkontrol.com üzerinden anında alabildiğiniz gibi sizlere özel raporlama ve denetim hizmetlerimizi ücretsiz şekilde sunalım.Umuyoruz bu yazıda "Neden kurumsal bir şirketten haşere kontrol hizmeti almalıyım?" sorunuzu cevaplamışızdır.Hizmetlerimiz fark yaratır, bu farkı yaşamak sizin elinizde !

Hemen Ara(0850) 303-5181
38 ms